Zajímavé odkazy

www.kssp.cz – Oficiální stránky Klubu švýcarských salašnických psů. Zde naleznete základní informace o všech čtyřech druzích salašnických psů a rovněž mnoho velmi dobrých rad spojených s chovem psů, odchovem štěňat, bonitaci i dalších užitečných poučení.

www.cmku.cz – Web Českomoravské kynologické unie. Zde se dozvíte vše o udělování titulů, a obsahují také přehled v České republice pořádaných výstav psů.

chipafreddie – Povedené a na rozdíl od těch našich i pravidelně aktualizované stránky majitelů jednoho z našich štěňat – Asterixe. Obsahují bohatou fotodokumentaci a rovněž praktické zkušenosti se soužitím a výchovou entlebušího štěněte.

AARON from W. I. – Stránky majitelů dalšího z našich úspěšných štěňat – AAronka (překřtěného na Foxe) s fotodokumentací a uvedením výsledků z výstav.

Yanni & Dennis – Stránky vídeňských vlastníků otce našich štěňat (vrh „A“). Jsou značně obsáhlé, s fotografiemi i videi, ale s ohledem na to, že jsou v němčině, je raději nebudu více komentovat …

Zorska Prima – Internetové stránky chovatele plemenného psa, otce našich štěňat (vrh „B“). Jsou v polštině, angličtině a němčině.